Na tej stronie pobierzesz program:

GoD 1.95

Opis:
GoD jest programem przeznaczonym do bezpośredniej wymiany plików między użytkownikami sieci P2P. Pobieranie pliku jest poprzedzone jego wyszukaniem przez zaawansowaną wyszukiwarkę, która wyświetla najważniejsze informacje dotyczące danego pliku. Aplikacja ściąga plik z wielu źródeł jednocześnie znakomicie radząc sobie z bardzo popularnymi teraz sieciami wewnętrznymi. Program podczas pobierania sprawdza poprawność każdej przychodzącej części ściąganego pliku. Zaletą aplikacji jest możliwość podejrzenia zawartości pliku podczas ściągania piosenki, filmu czy zdjęcia. Ta opcja zapobiega pobraniu złego pliku, co jest bardzo przydatne w przypadku pobierania pliku o dużym rozmiarze. Program posiada również własne odnośniki do zasobów i serwerów, które można umieszczać na swoich stronach internetowych.
GoD jest aplikacją w całości wolną od programów szpiegowskich, wirusów, trojanów oraz często teraz spotykanych wyskakujących reklam, które utrudniają korzystanie z komputera. Program jest wyposażony w automatyczną aktualizację, która ma na celu zapewnienie użytkownikom sieci P2P posiadania najnowszej wersji aplikacji.

GoD nie jest tylko programem do pobierania plików, ale również do nawiązywania znajomości. Aplikacja posiada rozbudowany czat, dzięki któremu można dowiedzieć się o interesujących nas plikach. Ciekawą funkcją jest możliwość przeglądania zasobów każdego użytkownika, który jest aktualnie połączony z siecią P2P. Czat ma wiele ciekawych funkcji takich jak tworzenie nowych pokoi, bycie administratorem pokoju w celu utrzymywania porządku, kolorowanie swojej nazwy użytkownika oraz możliwość pokazywania innym muzyki oraz zdjęć zaczerpniętych z internetu. Program posiada także własną przeglądarkę stron www, którą można używać do oglądania swoich ulubionych witryn.
Data dodania:
10 Mar 2009 21:30:38
Data dodania:
11 Nov 2009 21:37:09
Rozmiar:
928 KB
Pobrań:
1882
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
Wersja:
1.95
Autor:
DT Software S.C.
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: GoD 1.95 Pobierz