Na tej stronie pobierzesz program:

PriorAcc v1.41

Opis:
Programy startowe uruchamiane wraz z systemem stanowią obecnie dosyć dużą grupę, większość z nich pozostaje nieaktywna do momentu przyciśnięcia odpowiedniej kombinacji klawiszy na klawiaturze, lub wykonania przez komputer jakiejś określonej akcji. Programy takie, mimo że pozostają nieaktywne to i tak wymagają od procesora poświęcenia im pewnego czasu na ich obsługę powodując wzrost jego użycia i spowolnienie systemu. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest ustawienie im odpowiednio niskiego priorytetu, aż do momentu aktywowania takiej aplikacji. W efekcie takiej operacji procesor poświęca mniej czasu takiej aplikacji, gdy jest ona nie aktywna. W przypadku większej ilości aplikacji uruchamianych wraz z systemem, po zastosowaniu PriorAcc można zauważyć wyraźną poprawę działania systemu.
Usługi windows to programy uruchamiane przed programami startowymi mają na celu wspomaganie systemu podczas jego pracy. Zapewniają one między innymi obsługę drukarek, wbudowanych stylów wyglądu windows, komunikację z innymi komputerami itd. ich priorytety też można zmieniać za pomocą PriorAcc, jednak w tym przypadku trzeba będzie poeksperymentować aby znaleźć optymalne ustawienia ich priorytetów.
Zdarza się czasem, że jakaś aplikacja nie jest w prawidłowy sposób obsługiwana przez windowsa i nie działa płynnie, przycina się lub po jej włączeniu procesor zaczyna się przegrzewać. W takim przypadku możesz spróbować użyć opcji "Priorytet używanych aplikacji". Pamiętaj jednak, że jeżeli masz problemy z chłodzeniem procesora to trzeba wyczyścić radiator na nim, sprawdzić wentylator a w najgorszym wypadku wymienić, chłodzenie aby uniknąć uszkodzenia sprzętu.
System windows zapewnia obsługę przenoszenia danych z RAM do pliku wymiany, ale teraz możesz sam decydować, kiedy taka operacja ma zostać wykonana.
Wszystkie ustawienia programu PriorAcc można zapisać w odpowiednim profilu, oprócz tego ustawienia jednej opcji w profilu zależnie od tego czy pracujesz w trybie 2D czy 3D mogą być różne.
Wbudowany menedżer procesów pozwoli Ci skuteczniej niż większość innych tego typu narzędzi, zakończyć działanie aplikacji które przestały reagować i nie jest możliwe ich normalne zamknięcie.
Niewłaściwe ustawienia programu PriorAcc mogą powodować obniżenie sprawności, zawieszanie się, systemu bądź niektórych aplikacji.
Data dodania:
26 Dec 2009 14:49:58
Data dodania:
31 Dec 2009 12:08:06
Rozmiar:
7,28 kb
Pobrań:
1887
Licencja:
Wersja demonstracyjna
Wersja:
v1.41
Autor:
Sławomir Łaptos
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: PriorAcc v1.41 Pobierz