Na tej stronie pobierzesz program:

EuroPlus+ Angielski z Cambridge Gold edition

Opis:
EuroPlus+ Angielski z Cambridge Gold edition to wydanie specjalne, zawierające dwa najbardziej zaawansowane technologicznie na rynku interaktywne kursy językowe Angielski z Cambridge oraz Business English. Takie oryginalne połączenie daje możliwość nauki języka angielskiego używanego zarówno w kontaktach nieformalnych, jak i biznesowych.

EuroPlus+ Angielski z Cambridge składa się z trzech poziomów zaawansowania: od poziomu dla początkujących do poziomu dla średnio zaawansowanych (Beginner, Pre-intermediate, Intermediate). Z kolei kurs EuroPlus+ Business
English przygotowano z myślą o osobach znających język angielski w stopniu średnio zaawansowanym. Każdy z poziomów nauczania obu kursów odpowiada 150 godzinom intensywnej nauki.
W programach wykorzystano najbardziej zaawansowane technologie informatyczne, by uatrakcyjnić naukę języka i osiągnąć lepsze efekty w procesie przyswajania wiedzy. Kursy doskonalą wszystkie sprawności językowe użytkownika – mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

Wersja Gold edition zawiera 4 płyty CD-audio z nagraniami pochodzącymi z obu kursów. Dzięki temu nauka możliwa jest już nie tylko przed ekranem komputera, ale również wszędzie tam, gdzie użytkownik ma dostęp do odtwarzacza kompaktowego. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia zapamiętywanie słownictwa oraz pomaga systematycznie ćwiczyć wymowę angielskich słów i zwrotów.

Program wymaga zainstalowanego protokołu TCP/IP w systemie MS Windows. W komputerach niewyposażonych w kartę sieciową należy wraz z protokołem TCP/IP zainstalować kartę Dial-up (dla systemów MS Windows 9x) lub kartę Microsoft Loopback (dla systemów MS Windows 2000/XP).
Data dodania:
29 Oct 2008 22:41:56
Data dodania:
29 Oct 2008 22:43:45
Rozmiar:
56.37 MB
Pobrań:
1862
Licencja:
Demo (testowa)
Autor:
Young Digital Poland
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: EuroPlus+ Angielski z Cambridge Gold edition Pobierz